Faci deja parte din proiect?

CONTUL MEU

sau

ÎNREGISTREAZĂ-TE

Lista Școlilor înscrise în Proiectul Eco Junior





Școli înscrise în 2017:



Numele Institutiei

Localitate

Judet

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RACHITA RACHITA ALBA
Gradinita cu program prelungit Dumbrava Minunata Alba iulia Alba Iulia Alba
Liceul Tehnologic Jidvei Alba
LICEUL TEORETIC TEIUS TEIUS ALBA
Scoala Gimnaziala Nr. 3 Cugir Alba
Scoala Gimnaziala Numarul 2 Sebes Alba
GRĂDINIȚA P.P. PALATUL FERMECAT / GRĂDINIȚA P.S. 2 ARAD ARAD
Liceul National de informatica Arad Arad
Scoala Gimnaziala ,,Pavel Covaci” Macea Macea Arad
Scoala Gimnaziala ,,Virgil Iovanas,, Sofronea SOFRONEA ARAD
Scoala Primara ,,Speranta” Macea Macea Arad
Gradinita cu Program Prelungit Castelul Fermecat,  Pitesti Pitesti, str.Negru Voda nr 17 Arges
Liceul de Arte Dinu Lipatti Pitesti Arges
LICEUL TEHN.,,PETRE IONESCU MUSCEL'' DOMNESTI ARGES
Liceul Tehnologic "I. C. Petrescu" Stâlpeni Arges
Liceul Tehnologic Nr. 1 Maracineni Comuna Maracineni Arges
Scoala Gimnaziala " Adrian Paunescu", Pitesti Pitesti Arges
Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Balcescu,, Pitesti Arges
Scoala Gimnaziala Balilesti Balilesti Arges
SCOALA GIMNAZIALA BROSTENI ANINOASA ANINOASA ARGES
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Bradu Arges
Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti, Arges Comuna Berevoesti Arges
Scoala Gimnazială nr 1 stefanesi Stefanesti Arges
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Ciofrangeni ciofrangeni Arges
Scoala Gimnaziala Oprea Iorgulescu Campulung Arges
Scoala I. C. Lazarescu Titesti Arges
Şcoala Gimnazială Coteşti-Godeni Godeni Argeş
Grădinița cu Program Prelungit  Castelul Fermecat, Pitești Pitești; str.Negru Vodă nr. 16 Argeș
Grădinița cu ptogram prelungit ,,O lume minunată" Curtea de Adgeș Argeș
COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BACAU Bacau Bacau
Scoala Generala Urechesti sat Cornatel, Comuna Urechesti Bacau
Scoala Gimnaziala "Emil Racovita" Onesti Bacau
Scoala Gimnaziala "Stefan Luchian" Moinesti Moinesti Bacau
Scoala Gimnaziala ,, Ciprian Porumbescu'', Comanesti Comanesti Bacau
Scoala Gimnaziala Buciumi Buciumi Bacau
SCOALA GIMNAZIALA CAIUTI COMUNA CAIUTI BACAU
Scoala Gimnaziala Cornii de Sus Sat Cornii de Sus, Comuna Tatarasti Bacau
Scoala Gimnaziala Filipeni comuna Filipeni Bacau
Scoala Gimnaziala Miron Costin Bacau Bacau
Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga Bacau Bacau Bacau
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Orbeni,  Scoala Gimnaziala  Nr. 1 Scurta-structura Sat Scurta, Comuna Orbeni Bacau
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta Sat Scurta, Comuna Orbeni Bacau
Scoala Gimnaziala Pirjol Loc.Pirjol BACAU
SCOALA GIMNAZIALA SASCUT SASCUT BACAU
SCOALA GIMNAZIALA URECHESTI,STRUCTURA CORNATEL Sat CORNATEL,Com. URECHESTI BACAU
SCOALA GIMNAZIALA,COMUNA BUHOCI COMUNA BUHOCI BACAU
Scoala Primara Lunca Ciughes Sat Ciughes,Comuna  Palanca Bacau
Scoala Primara Popoiu Comuna Palanca Bacau
Şcoala Gimnazială "Costachi S. Ciocan" Comăneşti Bacău
Şcoala Gimnazială "Ghiţă Mocanu" Oneşti Bacău
ȘCOALA GIMNAZIALA FILIPESTI Filipesti, comuna Filipesti Bacău
Colegiul National Octavian Goga Marghita Marghita Bihor
LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA BIHOR
Scoala Gimnaziala ,,Ioan Slavici", Oradea Oradea BIHOR
Scoala Gimnaziala Nr.1 Bistrita Bistrita BISTRITA - NASAUD
Gradinita cu Program Prelungit nr.1 Nasaud Nasaud Bistrita- Nasaud
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Nasaud Bistrita- Nasaud
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Beclean Beclean Bistrita-Nasaud
Colegiul National ,,Petru Rares" Beclean Beclean Bistrita-Nasaud
Scoala Gimnaziala Grigore Silasi Beclean Bistrita-Nasaud
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU FLAMANZI BOTOSANI
Scoala Gimnaziala "Mihail Kogalniceanu" Dorohoi Dorohoi Botosani
Scoala Gimnaziala ,,Sf. Nicolae” Botosani Botosani Botosani
Scoala Gimnaziala Nr 1 Corlateni Corlateni Botosani
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Stauceni Stauceni Botosani
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Stiubieni Stiubieni Botosani
Scoala Gimnaziala Nr.1 Dobirceni comuna Dobirceni Botosani
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DOBÎRCENI, JUD. BOTOŞANI DOBIRCENI, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOBIRCENI BOTOSANI
SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BOTOSANI BOTOSANI BOTOSANI
Scoala Gimnaziala Nr.7 Botosani Botosani Botosani
Liceul Tehnologic Todireni/ Școala Primară Nr. 3 Iurești Todireni Botoșani
Liceul Pedagogic "Dumitru Panaitescu Perpessicius" Braila Braila
Scoala cu clasele I- VIII Ion Bancila Braila Braila Braila
Scoala Gimnaziala Ion Creanga Braila Braila Braila
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila Braila Braila
Scoala Gimnaziala Traian Sat Urleasca, Comuna Traian Braila
Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri,structura Gradinita nr.58,Braila Braila Braila
școala gimnazială Tichilesti Tichilesti Brăila
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brasov Brasov
Gradinita cu Program Prelungit "Junior" Nr.26 Brasov Brasov Brasov
Gradinita cu Program Prelungit Sanpetru Sanpetru Brasov
Liceul Teologic Ortodox ,, Sf. Constantin Brâncoveanu'' Făgăraș Fagaras Brasov
Liceul Teoretic „George Moroianu” Sacele” Sacele Brasov
SCOALA GIMNAZIALA "OVID DENSUSIANU" FAGARAS FAGARAS BRASOV
Scoala Gimnaziala Nr. 14 Brasov Brasov Brasov
Scoala Gimnaziala Nr. 3, Pompiliu Dan, Zarnesti Loc. Zarnesti Brasov
SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 ,,NICOLAE ORGHIDAN'', BRASOV BRASOV BRASOV
Scoala Gimnaziala Nr.1 "Gheorghe Craciun" Zarnesti Zarnesti Brasov
Scoala Gimnaziala Nr.1 Brasov Brasov Brasov
Scoala Gimnazială Nr.1 Gheorghe Craciun Zarnesti Brasov
Scoala Gimnaziala Recea Recea Brasov
Scoala Gimnaziala Vulcan Vulcan Brasov
Şcoala  Gimnazială Hărman, jud. Braşov Hărman Braşov
Şcoala Gimnazială ,,Ovid Densusianu,, Făgăraş Braşov
Colegiul National "Elena Cuza" Bucuresti Bucuresti Bucuresti
GRADINITA 'DUMBRAVA MINUNATA" BUCURESTI BUCURESTI
Liceul Tehnologic "Sf. Antim Ivireanu" Bucuresti Bucuresti Bucuresti
Scoala Gimnaziala Ienachita Vacarescu Bucuresti Bucuresti
Scoala Gimnaziala Nr. 81 Nerva Traian nr 33, sector 3 Bucuresti
Scoala Gimnaziala Nr. 99 Bucuresti- sector 4 Bucuresti
Scoala Gimnaziala nr.169 Bucuresti Bucuresti
Scoala Gimnaziala Nr.195 Bucuresti Bucuresti
Scoala Gimnaziala Sfantul Andrei Sector 6 Bucuresti
Scoala Gimnaziala Nr. 280 Bucuresti Bucuresti București
Colegiul Tehnic Buzau Buzau Buzau
Gradinita cu program normal "Zambet de copil" Clondiru, sat Clondiru, comuna Ulmeni Buzau
Gradinita cu Program Normal Maxenu, Tintesti Sat Maxenu, comuna Tintesti Buzau
Gradinita cu program prelungit Nr. 1 Buzau Buzau Buzau
Gradinita cu Program Prelungit nr.10 Buzau Buzau Buzau
Gradinita cu propram prelungit numarul 1 Buzau Buzau
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,,IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU BUZAU
Liceul deArte ,,Margareta Sterian" Buzau Buzau Buzau
Liceul Pedagogic Buzau Buzau Buzau
Liceul Sportiv Iolanda Balas Soter Buzau Buzau
Liceul Tehnologic "Dimitrie Filipescu", Buzau Buzau Buzau
LICEUL TEHNOLOGIC ,,DIMITRIE FILIPESCU" BUZAU BUZAU
Liceul Tehnologic Costin Nenitescu Buzau Buzau
LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU RUSETU BUZAU
Liceul Teoretic Pogoanele oras Pogoanele Buzau
ŞCOALA  GIMNAZIALĂ  AMARU COMUNA  AMARU BUZAU
Scoala Gimnaziala "Dumitru I. Ionescu" Calvini Comuna Calvini Buzau
Scoala Gimnaziala „George Emil Palade”Buzau Buzau Buzau
Scoala Gimnaziala „Prof. Constantin Dinca” Ulmeni comuna Ulmeni Buzau
SCOALA GIMNAZIALA BRADEANU BRADEANU, COM BRADEANU BUZAU
Scoala Gimnaziala Bratilesti Braesti Buzau
Scoala Gimnaziala Breaza Comuna Breaza Buzau
SCOALA GIMNAZIALA BUDA,COM.BUDA,JUD.BUZAU COMUNA BUDA Buzau
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN GIURESCU CHIOJDU BUZAU
Scoala Gimnaziala General Grigore Bastan Buzau Buzau Buzau
Scoala Gimnaziala Lunca Priporului structura G.P.N.'Raza de soare' Nehoiu,cartier Lunca Priporului,strada Tineretului.nr 2 Buzau
Scoala Gimnaziala Maxenu Maxenu Buzau
Scoala Gimnaziala Merei Sat Merei, Comuna Merei Buzau
Scoala Gimnaziala Mihailesti Mihailesti Buzau
Scoala Gimnaziala Nr 7 Buzau Buzau Buzau
Scoala Gimnaziala Nr. 11 Buzau Buzau Buzau
Scoala Gimnaziala nr. 7 Buzau Buzau Buzau
Scoala Gimnaziala Pietroasele Pietroasele Buzau
Scoala Gimnaziala Pitulicea Sat Pitulicea, Comuna Glodeanu Sarat Buzau
Scoala Gimnaziala Podgoria Com, Podgoria Buzau
Scoala Gimnaziala Puiesti Comuna Puiesti Buzau
Scoala Gimnaziala Scurtesti, Vadu Pasii Sat Scurtesti, comuna Vadu Pasii Buzau
Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului Comuna Valea Ramnicului Buzau
SCOALA GIMNAZIALA ZIDURI COMUNA ZIDURI BUZAU
Scoala Gimnaziala,, Inv. Clementa Beschea" Capatinesti Capatinesti, Comuna Maracineni Buzau
Scoala Gimnaziala,,Nicu Constantinescu"Buzau Buzau Buzau
COLEGIUL ECONOMIC BUZĂU BUZĂU
Liceul Tehnologic ”Dimitrie Filipescu” Buzău Buzău
Liceul Teoretic Radu Vlădescu Pătârlagele Pătârlagele Buzău
ŞCOALA  GIMNAZIALĂ  CĂPĂŢINEŞTI  INV. CLEMENŢA  BEŞCHEA COMUNA  MĂRĂCINENI BUZĂU
Şcoala cu clasele I/IV Pietroasele Pietroasele BUZĂU
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" Rm. Sarat Buzău
Liceul Tehnologic ,,Duiliu Zamfirescu" Dragalina Comuna Dragalina, Sat Drajna Noua Calarasi
LICEUL TEHNOLOGIC NR 1 FUNDULEA FUNDULEA CALARASI
Scoala gimnaziala "Mihai Viteazul" CALARASI CALARASI
SCOALA GIMNAZIALA ,, DRAGOS MARIN,, STEFAN CEL MARE CALARASI
Scoala Gimnaziala ,,DRAGOS MARIN" STEFAN CEL MARE CALARASI
Scoala Gimnaziala ,,Spiru Haret” Oltenita Calarasi
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Valea Argovei Valea Argovei Calarasi
Scoala Giomnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi
SCOALA GIMNAZIALA ROMUL LADEA ORAVITA Oravita Caras -  Severin
Scoala Gimnaziala  Oravita Oravita Caras Severin
Scosla Gimnaziala Romul Ladea Oravita Caras Severin
Colegiul National "Traian Lalescu" Resita Caras-Severin
Liceul Tehnologic ,,Clisura Dunarii" Moldova Noua, Scoala Gimnaziala ,,Alexandru Moisi" Moldova Noua Caras-Severin
Scoala Gimnaziala  ,,Romul Ladea" Oravita Caras-Severin
SCOALA GIMNAZIALA ”ROMUL LADEA” ORAVITA CARAS-SEVERIN
Școala Gimnazială Coronini Coronini Caraș-Severin
Colegiul National G. Baritiu Cluj-Napoca Cluj
Gradinita cu Program Prelungit "Lumea Prichindeilor" Campia Turzii Cluj
Gradinita cu Program Prelungit "Pinocchio" Campia Turzii Cluj
Gradinita cu program prelungit Casuta Povestilor Cluj-Napoca Cluj
Liceul Teoretic ,,Nicolae Bălcescu " Cluj-Napoca Cluj
LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA GHERLA CLUJ
Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca Cluj
Scoala Gimnaziala "Horea, Closca si Crisan", Turda, jud. Cluj Turda Cluj
Scoala Gimnaziala Caianu Structura Vaida-Camaras Vaida-Camaras Cluj
Scoala Gimnaziala Girbau/ Gradinita PN Girbau Girbau Cluj
Scoala Gimnaziala Nr.1 Gherla Municipiul Gherla Cluj
Scoala Gimnaziala Viisoara Viisoara Cluj
SCOALA GIMNAZIALA VIISOARA - GRADINITA CU PN URCA VIISOARA CLUJ
Scoala Primara Urca Sat Urca Cluj
COLEGIUL  NATIONAL  „KEMAL  ATATURK”  MEDGIDIA MEDGIDIA CONSTANTA
Colegiul National "Kemal Ataturk" Medgidia Constanta
Colegiul National de Arta "Regina Maria" Constanta Constanta
GON Luminita Lumina Constanta
Gradinita cu program normal Luminita Luminita Constanta
Gradinita cu Program Normal Nr.1 Valu lui Traian Constanta Valu lui Traian, jud. Constanta Constanta
Liceul  Tehnologic Nicolae Dumitrescu Cumpana Constanta
Liceul Teoretic "Emil Racovita" Techirghiol Techirghiol Constanta
Scoala  Gimnaziala ' Viceamiral Ioan Murgescu' Valu lui Traian Constanta
Scoala Gimnaziala ,,Lucian Grigorescu"Medgidia Medgidia Constanta
Scoala Gimnaziala ,Numarul 1,Poarta Alba Poarta Alba Constanta
Scoala Gimnaziala Ioan Atanasiu Lipnita Lipnita Constanta
Școala Gimnaziala Mircea Dragomirescu Medgidia-structura Școala Primara Iuliu Prodan Valea Dacilor Valea Dacilor Constanta
Scoala gimnaziala nr 24 "Ion Jalea" Constanta Constanta Constanta
Scoala Gimnaziala Nr 40 Aurel Vlaicu Constanta Constanta
Scoala Gimnaziala Nr. 11 ”Dr. Constantin Angelescu” Constanta Constanta
Scoala Gimnaziala nr.24 ,,Ion Jalea” Constanta Constanta Constanta
Scoala Gimnaziala nr.3, Mangalia Mangalia Constanta
Colegiul Național „Kemal Ataturk” Medgidia Medgidia Constanța
Liceul Teoretic Murfatlar Murfatlar Constanța
Scoala Gimnaziala ,,Constantin Brancusi'' MEDGIDIA Constanța
Școala Gimnazială nr. 24 ,,Ion Jalea” Constanța Constanța Constanța
Scoala Gimnaziala Nr.38 , ,Dimitrie Cantemir "" Constanța Constanța Constanța
gradinita cu P.N.-Lucieni Sat Lucieni  Com. Lucieni Dambovita
Gradinita cu Program Normal Darmanesti Darmanesti Dambovita
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 14 Targoviste, Dambovita Targoviste Dambovita
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE TARGOVISTE TARGOVISTE DAMBOVITA
Școala Gimnazială  Darmanesti Darmanesti Dambovita
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE RADULESCU" BEZDEAD BEZDEAD DAMBOVITA
Scoala Gimnaziala "Mihai Viteazul", Targoviste Targoviste Dambovita
Scoala Gimnaziala ,,Prof.Paul Banica'' Targoviste Targoviste Dambovita
Scoala Gimnaziala Aninoasa Aninoasa Dambovita
SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA, STRUCTURA GRADINITA SATENI ANINOASA DAMBOVITA
Scoala Gimnaziala Coresi Targoviste Targoviste Dambovita
Scoala Gimnaziala Costestii din Vale Com. Costestii din Vale Dambovita
Scoala Gimnaziala Darmanesti Comuna Darmanesti Dambovita
Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi Fieni Dambovita
Scoala Gimnaziala Grigore Radulescu Bezdead Bezdead Dambovita
scoala gimnaziala Gura Ocnitei Gura Ocnitei Dambovita
Scoala Gimnaziala Gura Ocnitei Structura Adanca Sat Adanca, Comuna Gura Ocnitei Dambovita
SCOALA GIMNAZIALA IANCU VACARESCU COMUNA VACARESTI DAMBOVITA
Scoala Gimnaziala Lucieni Sat Lucieni,Comuna Lucieni Dambovita
Scoala Gimnaziala Manesti sat Manesti,  comuna Manesti Dambovita
Scoala Gimnaziala Marginenii de Sus Sat Marginenii de Sus, Comuna Darmanesti Dambovita
Scoala Gimnaziala Matei Basarab Targoviste Targoviste Dambovita
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste Dambovita
Scoala Gimnaziala Mogosani Mogosani Dambovita
Scoala Gimnaziala Morteni Morteni Dambovita
Scoala Gimnaziala Nr. 3 Moreni Moreni Dambovita
Scoala Gimnaziala Nucet Nucet Dambovita
Scoala Gimnaziala Persinari Comuna Persinari Dambovita
Scoala Gimnaziala Petresti Petresti Dambovita
Scoala Gimnaziala Radu cel Mare, Gaesti Gaesti Dambovita
Scoala Gimnaziala Rascaeti sat Rascaeti, comuna Rascaeti Dambovita
Scoala Gimnaziala Selaru Sat Selaru, comuna Selaru Dambovita
Scoala Gimnaziala Speciala Targoviste Targoviste Dambovita
Scoala gimnaziala spiru haret branistea Comuna branistea Dambovita
SCOALA GIMNAZIALA SUTA-SEACA/ PJ RACIU sat Suta-Seaca, com Raciu DAMBOVITA
SCOALA GIMNAZIALA TELESTI-LUDESTI LUDESTI DAMBOVITA
Scoala gimnaziala" Smaranda Gheorghiu" Targoviste Targoviste Dambovita
SCOALA GIMNAZIALA, NR.2, TITU-TARG TITU DAMBOVITA
Scoala Primara Iazu Iazu Dambovita
SCOALA PRIMARA SATENI SATENI DAMBOVITA
Scoala Primara Sateni- Aninoasa Sat Sateni, Comuna Aninoasa Dambovita
LICEUL TEHNOLOGIC VOINESTI VOINESTI DÂMBOVIȚA
Sc.Gimnaziala Costestii din Vale Costestii din Vale Dâmbovița
Școala ,, Grigore Alexandrescu” Târgoviște Târgoviște Dâmbovița
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA Craiova DOLJ
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL"CRAIOVA CRAIOVA DOLJ
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Craiova Craiova Dolj
Scoala Gimnaziala Nr. 28 Galati G
COLEGIUL NATIONAL ,,COSTACHE NEGRI'' GALATI GALATI
Geadinita Croitorasul cel viteaz Galati Galati
Gradinita cu program prelungit nr 45 galati galati
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP Galati Galati
Gradinita Mugurel Galati Galati
Gradinita P.N. nr 1 structura a Scoalii Gimnaziale  "Dimitrie Luchian" -Piscu comuna Piscu Galati
Scoala Generala nr. 29, Galati Galati Galati
Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian" comuna Piscu Galati
Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian"- Structura Gradinita nr. 2 Piscu Galati-Piscu Galati
Scoala Gimnaziala "St. O Iosif" Tecuci Tecuci Galati
SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF" TECUCI GALATI
Scoala Gimnaziala ,,Alexei Mateevici" Comuna Movileni Galati
SCOALA GIMNAZIALA ,,MARIA GRECU,, SAT ODAIA MANOLACHE, COMUNA VINATORI GALATI
Scoala Gimnaziala ´´Ludovic Cosma´´ Galati Galati Galati
Scoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir Matca Comuna Matca Galati
Scoala Gimnaziala Dimitrie Sturdza Tecuci Tecuci Galati
Scoala Gimnaziala Elena Doamna Tecuci Tecuci Galati
Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan Tecuci Galati
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU GALATI GALATI
Scoala Gimnazială Nr 1 Tulucesti Comuna Tulucesti Galati
Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati Galati Galati
Scoala Gimnaziala Nr. 2 Liesti Liesti GALATI
Scoala Gimnaziala Nr. 22 Galati Galati Galati
SCOALA GIMNAZIALA NR.29 GALATI GALATI
Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae Comuna Vinatori Galati
Școală Gimnaziale,,Iulia Hasdeu" Galați Galati Galati
Scoala " Sfântul  Nicolae" Vînători Comuna Vînători Galaţi
Școala Gimnazială IULIA HAȘDEU, Galați Galați Galați
Școala Gimnazială Mihai Viteazul -Galati Galați,Galati Galați
SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, GALAȚI GALAȚI GALAȚI
Liceul Tehnologic Tiu Dumitrescu Mihailesti Gradinita Tufa Mihailesti Giurgiu
Gradinita cu Program Prelungit Vis de Copil Targu Jiu Gorj
Liceul Tehnologic Birsesti Tg-Jiu Gorj
Liceul Teologic Tg-Jiu Gorj
Scoala   Primara  Artanu Negomir Gorj
Scoala Gimnaziala "Alexandru-Stefulescu" Tg-Jiu Gorj
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE TATARASCU" TG-JIU GORJ
Școala Gimnazială „Voievod Litovoi” Târgu-Jiu Gorj
Scoala Gimnaziala Antonie Mogos-Ceauru-AR. Cornesti Sat Cornesti, Comuna Balesti Gorj
Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu Tg-Jiu TG-JIU Gorj
SCOALA GIMNAZIALA GODINESTI GODINESTI GORJ
Scoala Gimnaziala Godinesti-Structura Paraul de Pripor Comuna Godinesti, Sat Paraul de Pripor Gorj
Scoala Gimnaziala Nr 3 Rovinari Rovinari Gorj
Scoala Gimnaziala Nr.1 Motru Gorj
Scoala Gimnaziala Nr.1 Negomir Sat Negomir, Comuna Negomir Gorj
Scoala Primara Ursoaia, Negomir Sat Ursoaia, Comuna Negomir Gorj
Colegiul Național Octavian Goga, Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc Harghita
Liceul ,,Miron Cristea", Gradinita ,,Piticot" Subcetate Harghita
Scoala Gimnaziala Andrei Saguna Toplita Harghita
Colegiul  Tehnic 'Constantin Brancusi ' Petrila Hunedoara
Colegiul Tehnic Mihai Viteazu VULCAN Hunedoara
Liceul Tehnologic „Retezat” Uricani Hunedoara
SCOALA GIMNAZIALA ,,I.G.DUCA'' PETROSANI HUNEDOARA
Scoala Gimnaziala I. D. Sirbu Petrila Hunedoara
Scoala Gimnaziala Petros Sat Petros, Comuna Baru Hunedoara
Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa Hunedoara
GPP DUMBRAVA MINUNATA SLOBOZIA IALOMITA
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATA" SLOBOZIA IALOMITA
Gradinita cu Program Prelungit Dumbrava Minunata Slobozia Ialomita
Scoala Gimnaziala ,,Ion Heliade Radulescu'', Urziceni Urziceni Ialomita
Scoala Gimnaziala ,,Sf. Andrei" Slobozia Slobozia Ialomita
Scoala Gimnaziala „Maica Domnului” Rosiori Ialomita
Scoala Gimnaziala Aurel Vlaicu, Fetesti Fetesti Ialomita
SCOALA GIMNAZIALA COSAMBESTI COMUNA COSAMBESTI IALOMITA
Scoala gimnaziala Giurgeni Giurgeni Ialomita
Scoala Profesionala Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Ialomita
Liceul de Arte " Ionel Perlea " Slobozia Ialomița
Școala Gimnazială ,, Ferdinand I'' Movila Comuna Movila Ialomița
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 21 IASI IASI IASI
Liceul Teoretic ,,Lascar Rosetti'' Raducaneni Iasi
Liceul Teoretic ,,Miron Costin" Pasacani Pascani Iasi
Liceul Teoretic Bogdan Voda Halaucesti Iasi
Scoala Gimnaziala "Colonel Constantin Langa" sat Miroslava, comuna Miroslava Iasi
Scoala Gimnaziala ,, Ioanid Romanescu" Voinesti Iasi
Scoala Gimnaziala ”Alexandru cel Bun” Iasi Iasi Iasi
Scoala Gimnaziala Chicerea satul Chicerea comuna Tomesti Iasi
Scoala Gimnaziala George Cosbuc Iasi Iasi Iasi
SCOALA GIMNAZIALA HADIMBU HADIMBU IASI
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA IASI IASI
SCOALA GIMNAZIALA POPRICANI SAT POPRICANI, COMUNA POPRICANI IASI
Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu Iasi Iasi
Scoala Gimnaziala Valea Seaca sat Valea Seaca, comuna Valea Seaca Iasi
Scoala Otilia Cazimir, Iasi IASI Iasi
Scoala Primara ,,Dimitrie Goian,, Bazga Sat Bazga, Comuna Raducaneni Iasi
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOȘNA COMUNA MOȘNA IAȘI
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NUMARUL 5 BUFTEA BUFTEA ILFOV
Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu Voluntari Ilfov
Scoala Primara Bel Sorriso Voluntari Ilfov
Scoala Primara Optima Voluntari Ilfov
LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI CALEA BUCURESTI, NR. 62;            Cod postal: 115500;              TOPOLOVENI Jud. ARGES
Gradinita Cu Program Prelungit Nr.14 Iasi Iasi Jud. Iasi
Scoala Gimnaziala "Inv. Radu Ion ", Vadu-Parului Sat Vadu-Parului Jud. Prahova
Scoala Gimnaziala Krystyna Bochenek loc. Poiana Micului Jud. Suceava
Scoala Gimnaziala ,,Tache si Ecaterina Tocilescu" Comuna Vintila-Voda Judetul Buzau
SCOALA GIMNAZIALA PILDESTI, COMUNA CORDUN, JUDETUL NEAMT SAT PILDESTI JUDETUL NEAMT
SCOALA GIMNAZIALA, "GHEORGHE LAZAR" COMUNA BARCANESTI, JUDETUL PRAHOVA
Colegiul de Arte Baia Mare Baia Mare Maramures
Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Baia Mare Maramures
Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Baia Mare Maramures
Gradinita cu Program Prelungit Nr.25 Baia Mare Maramures
LICEUL PEDAGOGIC "REGELE FERDINAND" SIGHETU MARMATIEI MARAMURES
Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Farcasa Farcasa (Maramures) Maramures
Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu" Baia Mare Maramures
Scoala Gimnaziala ,,Dr. Victor Babes" Baia Mare Maramures
Scoala Gimnaziala „Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare Baia Mare Maramures
Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu Baia Mare Maramures
Scoala Gimnaziala Nr.7 Borsa Borsa Maramures
Scoala Gimnaziala Rona de Sus Comuna Rona de Sus Maramures
Școală Gimnaziala Sacel județ Maramures Comuna Sacel Maramures
SCOALA GIMNAZIALA „LUCIAN BLAGA” BAIA MARE Baia Mare Maramureș
GRADINITA LUPSA DE JOS SAT LUPSA DE JOS, COMUNA BROSTENI MEHEDINTI
Scoala Gimnaziala "Dr. Alexandru M. Popescu" Ponoarele Ponoarele Mehedinti
SCOALA GIMNAZIALA "PAMFIL SEICARU" ORSOVA MEHEDINTI
Scoala Gimnaziala Brosteni Comuna Brosteni Mehedinti
SCOALA GIMNAZIALA GIRLA MARE GIRLA MARE MEHEDINTI
Scoala Gimnaziala Sovarna Sovarna Mehedinti
Scoala Gimnaziale Constantin Negreanu Drobeta Turnu Severin Mehedinti
SCOALA PRIMARA LUPSA DE JOS SAT LUPSA DE JOS, COMUNA BROSTENI MEHEDINTI
Scoala Profesionala Corlatel Comuna Corlatel Mehedinti
Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea'' Deda Comuna Deda Mures
Scoala Generala Avram Iancu Tarnaveni Mures
Scoala Gimnaziala "Ioan Vladutiu" Ludus Ludus Mures
Scoala Gimnaziala "Traian", Structura: Scoala Primara "Decebal", Tarnaveni - Bobohalma Mures
SCOALA GIMNAZIALA ,, IULIU GRAMA,, CHIHERU DE JOS MURES
Scoala Gimnaziala ,,Traian" Tarnaveni Mures
SCOALA GIMNAZIALA ADAMUS MURES ADAMUS MURES
Scoala Gimnaziala Bagaciu Bagaciu, comuna Bagaciu Mures
Scoala Gimnaziala Deaj Sat Deaj, Comuna Mica Mures
Scoala Gimnaziala Europa Targu Mures Mures
SCOALA GIMNAZIALA FOGARASI SAMUEL GANESTI MURES
Scoala Gimnaziala Radu Popa SIGHISOARA MURES
Scoala Gimnaziala Rastolita Rastolita Mures
Scoala Gimnaziala Rastolita-Structura Gradinita cu program normal Rastolita Rastolita Mures
Scoala Gimnaziala Sanger Sanger Mures
Scoala Gimnaziala Stinceni STÎNCENI Mures
SCOALA GIMNAZIALA,,STROIESCU IOAN,, CRIS MURES
Școala Gimnazială Radu Popa Sighişoara Mureş
Liceul Tehnologic , , Vasile Netea" Deda Deda Mureș
COLEGIUL TEHNOLOGIC ,, SPIRU HARET" PIATRA-NEAMT NEAMT
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN ROMAN NEAMT
Liceul Tehnologic ,,Ion Creanga'' Pipirig-Scoala Gimnaziala Boboiesti Sat. Boboiesti, Comuna Pipirig Neamt
Scoala ,,Stefan cel Mare,, Mastacan Comuna Borlesti Neamt
Scoala Gimnaziala "Elena Cuza" Piatra Neamt Neamt
Scoala Gimnaziala "Nicolae Buleu" Margineni MĂRGINENI NEAMT
SCOALA GIMNAZIALA ”IOAN GRIGORE TEODORESCU” SAT.RUSENI, COM.BORLESTI,JUD.NEAMT RUSENI - BORLESTI NEAMT
Scoala Gimnaziala Borlesti structura ,,Stefan cel Mare,, Mastacan Comuna Borlesti Neamt
Scoala Gimnaziala Borlesti,Neamt BORLESTI Neamt
Scoala Gimnaziala Draganesti Nesmt Draganesti Neamt
SCOALA GIMNAZIALA HANGU,NEAMT HANGU NEAMT
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Tibucani; Structura:Scoala Gimnaziala Nr.3 Tibucani Neamt
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 PIATRA-NEAMT PIATRA-NEAMT NEAMT
SCOALA GIMNAZIALA NR. 5 PIATRA NEAMT PIATRA NEAMT, NEAMT
Scoala Gimnaziala Nr.1 Bicaz Bicaz Neamt
Scoala Gimnaziala Nr.1 Cordun-Neamt Cordun Neamt
SCOALA GIMNAZIALA VADURI SAT VADURI, COM. ALEXANDRU CEL BUN NEAMT
Scoala Gimnaziala''Ioan Grigore Teodorescu'' Ruseni, Ruseni Neamt
Scoala Gimnaziala nr.1, sat Pildesti sat Pildești, comuna Cordun Neamț
Colegiul Economic" P.S.Aurelian"Slatina SLATINA OLT
Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici", Serbanesti, jud. Olt Comuna Serbanesti Olt
Scoala Gimnaziala "Mihail Drumes" Bals Olt
Scoala Gimnaziala „Ion I. Graure” Balteni Olt
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CORBU JUD OLT COMUNA CORBU OLT
SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI IZBICENI OLT
Scoala Gimnaziala Nr. 2 Caracal CARACAL OLT
Scoala Gimnaziala Schitu, Judetul Olt, Localitatea Schitu Schitu Olt
Scoala Gimnaziala Teslui Cherlestii din Deal, comuna Teslui Olt
Colegiul Ion Kalinderu-Scoala Gimnaziala ,,Regina Elisabeta'' Busteni Busteni - Poiana Tapului Prahova
Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Prahova
Gradinita "Licurici" Schiulesti Sat Schiulesti, Comuna Izvoarele Prahova
Gradinita Filipestii de Targ Sat. Filipestii de Targ, Comuna Filipestii de Targ Prahova
LICEUL TEORETIC,Com.FILIPESTII DE PADURE FILIPESTII DE PADURE PRAHOVA
Scoala Generala I.A.Bassarabescu Ploiesti Ploiesti Prahova
Scoala Gimnaziala " Gheorghe Costescu" Alunis Alunis Prahova
Scoala Gimnaziala "Dimitrie Sfetescu" Com. Albesti Paleologu Prahova
Scoala Gimnaziala "H. M. B erthelot" Ploiesti Prahova
Scoala Gimnazială "Lizeta-Paul Grecianu" Cioceni Sat Cioceni, Comuna Albesti Paleologu Prahova
SCOALA GIMNAZIĂLA "Mihai Viteazul"Boldesti -Scaeni,județul Prahova BOLDESTI -SCĂENI Prahova
Scoala Gimnaziala "Radu Stanian" Ploiesti Prahova
Scoala Gimnaziala "Radu Tudoran" - Blejoi Blejoi Prahova
Scoala Gimnaziala "Toma Caragiu"Ploiesti Ploiesti Prahova
Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu ploiesti prahova
Scoala Gimnaziala comuna Filipestii de Tirg Filipestii de Tirg Prahova
Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești Prahova
Scoala Gimnaziala Gura Vitioarei Gura Vitioarei Prahova
Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot Ploiesti Prahova
Școala Gimnazială Homorâciu Sat Homorâciu, Comuna Izvoarele Prahova
Scoala Gimnaziala I. A. Bassarabescu Ploiesti Prahova
Scoala Gimnaziala Nr.1 Telega Telega Prahova
Scoala Gimnaziala Nr.2 Boldesti-Scaeni Boldesti-Scaeni Prahova
Școala Gimnaziala Radu Stanian Ploiesti Ploiesti Prahova
Școala Gimnazială Schiulesti Schiulesti, comuna Izvoarele Prahova
Scoala Gimnaziala Sfânta Vineri, Ploiesti Ploiești Prahova
Scoala Gimnaziala, Comuna Carbunesti Comuna Carbunesti Prahova
Scoala Gimnaziala, sat Marginenii de Jos, comuna Filipestii de Tirg Marginenii de Jos Prahova
Scoala Gimnaziala,,Traian Savulescu" Izvoarele Izvoarele Prahova
Școala Gimnaziala,com.Aricestii-Rahtivani comuna Aricestii-Rahtivani Prahova
Scoala Gimnaziala. Comuna Carbunesti Comuna Carbunesti Prahova
Școala Ginazială Homorâciu Sat Homorâciu, Comuna Izvoarele Prahova
COLEGIU TEHNIC ALESANDRU PAPIU ILARIAN ZALAU SALAJ
Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian Zalau Zalau Salaj
Liceul Tehnologic "Octavian Goga" Jibou Jibou Salaj
Scoala Generala''Lucian Blaga'' JIBOU SALAJ
SCOALA GIMNAZIALA ,,LUCIAN BLAGA” JIBOU GAROAFELOR 7 SALAJ
Scoala Gimnaziala Marcus Aurelius Creaca Creaca Salaj
Scoala Gimnaziala Nr 1 IP (Cosniciu de Jos) Cosniciu de Jos Salaj
Scoala Gimnaziala Nr. 2-Sarmasag Sarmasag Salaj
SCOALA LUCIAN BLAGA JIBOU JIBOU SALAJ
Scoala Gimnaziala Avram Iancu Halmasd - structura Scoala Primara Aleus Hamasd sat Aleus Salaj.
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD ARDUD SATU MARE
Scoala Gimnaziala  Botiz Botiz Satu Mare
Scoala Gimnaziala "Balcescu Petofi" Satu Mare Satu Mare
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU SATU MARE SATU MARE SATU MARE
Scoala Gimnaziala Nr. 3 Carei Carei Satu Mare
SCOALA GIMNAZIALA NR.62 BUCURESTI SECTOR 2
Scoala Gimnaziala Cezar Bolliac Bucuresti sector 3
SCOALA GIMNAZIALA NR 78 BUCURESTI SECTOR 3
Scoala Gimnaziala Nr 81 București București Sector 3
Gradinita "Dumbrava minunata" Bucuresti Sector 4
Scoala Gimnaziala nr. 164 Bucuresti sector 6
SCOALA GIMNAZIALA NR 311 BUCURESTI SECTOR6
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA SIBIU SIBIU SIBIU
Centrul Județean de Resurse și de Asistență Educațională Sibiu Sibiu Sibiu
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Medias Medias Sibiu
Gadinita Raza de Soare Medias Medias Sibiu
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TECLU COPSA-MICA COPSA-MICA SIBIU
LICEUL TEHNOLOGIC STANESCU VALERIAN TIRNAVA COMUNA TIRNAVA SIBIU
Liceul Tehnologic Stănescu Valerian Tîrnava Comuna Tîrnava Sibiu
LICEUL TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU SIBIU
Scoala Gimnaziala Axente Sever Axente Sever Sibiu
SCOALA GIMNAZIALA CIRESARII MEDIAS MEDIAS SIBIU
SCOALA GIMNAZIALA HOGHILAG HOGHILAG SIBIU
Scoala Gimnaziala I.L.Caragiale Sibiu Sibiu Sibiu
SCOALA GIMNAZIALA IGHISU-NOU IGHISU NOU SIBIU
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU MEDIAS MEDIAS SIBIU
Colegiul de Arta Ciprian Porumbescu,Suceava Suceava Suceava
Colegiul National ”Nicu Gane” Falticeni Suceava
COLEGIUL TEHNIC MIHAI EMINESCU DUMBRAVENI DUMBRAVENI SUCEAVA
Liceul Tehnologic Mihai Eminescu Dumbrăveni, Școala Primară Sălăgeni Dumbraveni Suceava
Scoala  Gimnaziala  nr 2 Vadu  Moldovei Vadu  Moldovei, comuna Vadu Moldovei Suceava
Scoala Generala Nicolae Labis Malini Malini Suceava
SCOALA GIMNAZIALA "ACAD. H. MIHAESCU" UDESTI, structura SCOALA GIMNAZIALA REUSENI sat Reuseni, comuna Udesti Suceava
Scoala Gimnaziala "Academician Haralambie Mihaescu" Udesti Udesti Suceava
Școală Gimnaziala "Pahomie C. Vasiliu" Gramesti Gramesti Suceava
SCOALA GIMNAZIALA ,, SAMSON BODNARESCU,, GALANESTI Suceava
Scoala Gimnaziala ,,Ion Creanga" Suceava Suceava Suceava
Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Stoleru" Baia Baia Suceava
Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Stoleru" Baia-Structura 2 Baia Suceava
Scoala Gimnaziala ,,Samson Bodnarescu,, Galanesti GALANESTI SUCEAVA
Scoala Gimnaziala ”Ion Creanga” Suceava Suceava Suceava
SCOALA GIMNAZIALA ”ION SUHANE” FRUMOSU COMUNA FRUMOSU SUCEAVA
Scoala Gimnaziala ”Mihail Sadoveanu” Falticeni Suceava
Scoala Gimnaziala Artur Gorovei Bunesti BUNESTI SUCEAVA
Scoala Gimnaziala Aurel Stanciu Salcea, Structura Scoala Gimnaziala Iacob Costache Varatec Salcea, cartier Varatec Suceava
Scoala Gimnaziala Balaceana Balaceana Suceava
Scoala Gimnaziala Ciprian Porumbescu Ciprian Porumbescu Suceava
Scoala Gimnazială Iraclie Porumbescu Fratautii Noi Suceava
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VADU MOLDOVEI VADU MOLDOVEI SUCEAVA SUCEAVA
Scoala Gimnaziala Nr.1 Suceava Suceava Suceava
Scoala Gimnaziala Nr.4 Vatra Dornei Vatra Dornei Suceava
Scoala Gimnaziala Oniceni, judetul Suceava sat Oniceni, comuna Forasti Suceava
Scoala Gimnaziala Siminicea Siminicea Suceava
ȘcoalA Gimnazială Zvoriştea Zvoriştea Suceava
Gradinita cu P.P. Nr. 6 Alexandria Alexandria Teleorman
Scoala Gimnazială "Grigore Dimitrie Ghica" Peretu Teleorman
Scoala Gimnaziala „Zaharia Stancu” Rosiorii de Vede Rosiorii de Vede Teleorman
Scoala Gimnaziala Alexandru Deparateanu Rosiorii de Vede Teleorman
Scoala Gimnaziala Bogdana Bogdana Teleorman
Scoala Gimnaziala Draganesti de Vede Comuna Draganesti de Vede Teleorman
Scoala Gimnaziala Vasile Racotta Storobaneasa Storobaneasa Teleorman
SCOALA GIMNAZIALA VEDEA COMUNA VEDEA TELEORMAN
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ``CONSTANTIN PUFAN`` TIMISOARA TIMISOARA TIMIS
Colegiul National Banatean Timisoara Timisoara Timis
Colegiul National de Arta ,,ion Vidu,, Timisoara Timis
Licel Teoretic David Voniga Giroc Giroc Timis
Liceul Tehnologic "Traian Grozavescu" Nadrag Timis
LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMISOARA TIMIS
Liceul Teoretic J. L. Calderon Timisoara Timis
Scoala Generala Birna Birna timis
SCOALA GIMNAZIALA COM. REMETEA MARE REMETEA MARE TIMIS
Scoala Gimnaziala Darova Darova Timis
Scoala Gimnaziala nr 15 Timisoara Timisoara Timis
SCOALA GIMNAZIALA NR 25 Timisoara Timisoara Timis
Scoala Gimnaziala Nr. 3 Lugoj Lugoj Timis
Scoala Gimnaziala Nr.16 " Take Ionescu" Timisoara Timisoara Timis
Scoala Gimnaziala Nr.27 Timisoara-Gradinita P.P. nr.3 Timisoara Timis
Scoala Gimnaziala Nr.3 Lugoj Lugoj Timis
Scoala gimnaziala Sorin Leia Tomesti Tomesti Timis
Scoala Gimnaziala Varias Comuna Varias Timis
SCOALA GIMNAZIALA,,SORIN LEIA"TOMESTI TOMESTI COLONIA FABRICII TIMIS
LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED-TIMIS BILED - TIMIȘ
Scoala Gimnaziala Sînandrei Com.Sînandrei Timiș
Liceul Tehnologic Vasile Bacalu Mahmudia Tulcea
Scoala Gimnaziala Garvan Garvan TULCEA
Scoala Gimnaziala Ion Luca Caragiale Tulcea Tulcea Tulcea
Scoala Gimnazială Jijila Jijila Tulcea
Liceul  Constantin  Brancoveanu Horezu Valcea
Scoala gimnazială Valea Mare orasul BABENI judettul VALCEA BĂBENI VALCEA
SCOALA GIMNAZIALA"NICOLAE BALCESCU" DRAGASANI VALCEA
Scoala Gimnaziala, sat Bungetani Fauresti, sat Bungetani Valcea
SCOALA GIMNAZIALA, SAT MOLOGESTI LALOSU VALCEA
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Elisabeta Polihroniade Vaslui Vaslui
Liceul Tehnologic,,Ghenuta Coman,, Murgeni Vaslui
Scoala Generala Ranzesti Ranzesti, com Falciu Vaslui
SCOALA GIMNAZIALA ,,DIMITRIE NEGRUTIU" POGONESTI SAT POGONESTI, COMUNA POGONESTI VASLUI
SCOALA GIMNAZIALA ,,STROE S. BELLOESCU,, BÂRLAD VASLUI
Scoala Gimnaziala Elena Cuza Vaslui Vaslui Vaslui
Scoala Gimnaziala George Tutoveanu Barlad Barlad VASLUI
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Albesti Sat Albesti, Comuna Albesti Vaslui
Scoala Gimnaziala numarul 1 Zorleni Zorleni Vaslui
Scoala gimnaziala numarul 2 Zorleni sat Zorleni, comuna Zorleni Vaslui
Scoala Gimnaziala Stroe S Belloescu Barlad Vaslui
SCOALA GINAZIIALA BACA SAT BANCA VASLUI
Gradinita nr. 2 Gagesti,comuna Bolotesti,judetul Vrancea Sat Gagesti,Comuna Bolotesti Vrancea
Liceul Tehnologic "Alexandru Ioan Cuza" - Gradinita cu PP Crucea de Sus Panciu Vrancea
ȘCOALA  GIMNAZIALĂ  FITIONEȘTI FITIONEȘTI VRANCEA
SCOALA GENERALA PETRACHE BLINDU CIUSLEA COMUNA GAROAFA VRANCEA
Scoala Gimnaziala "Duiliu Zamfirescu" Focsani Focsani Vrancea
SCOALA GIMNAZIALA ,,EMIL ATANASIU” GAROAFA GAROAFA VRANCEA
SCOALA GIMNAZIALA ”EMIL ATANASIU” GAROAFA - GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GAROAFA GAROAFA VRANCEA
SCOALA GIMNAZIALA GOLESTI VRANCEA GOLESTI VRANCEA
Scoala Gimnazială Homocea Homocea Vrancea
Scoala Gimnazială Lespezi Lespezi Vrancea
SCOALA GIMNAZIALA LESPEZI-HOMOCEA LESPEZI VRANCEA
Scoala Gimnaziala Nr. 2 Bordeasca Veche sat Bordeasca Veche, Comuna Tataranu Vrancea
Scoala Gimnaziala Nr.3 Focsani Focsani Vrancea
SCOALA GIMNAZIALA PETRACHE BLINDU CIUSLEA VRANCEA
Scoala Gimnaziala Pufesti Vrancea Pufesti Vrancea
SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI RUGINESTI VRANCEA
Scoala Gimnaziala Ruginesti, Vrancea comuna Ruginesti Vrancea
SCOALA GIMNAZIALA SERBANESTI SAT SERBANESTI COMUNA CORBITA VRANCEA
Școala Gimnaziala Vinatori Comuna Vinatori Vrancea
Scoala Gimnaziala Virtescoiu Virtescoiu Vrancea
SCOALA PRIMARA COSTISA-HOMOCEA COSTISA VRANCEA